Ad
Ad
Ad
Dom i wnętrze

Jakie meble ogrodowe wybrać do ogrodu?

Pinterest LinkedIn Tumblr

Zaprojektowanie w ogrodzie strefy wypoczynkowej nie jest trudne – szeroki dostęp do mebli i dodatków pozwoli na wykreowanie idealnego miejsca do relaksu. Szukając inspiracji, warto przede wszystkim zapoznać się z najnowszymi trendami i propozycjami projektantów.

Jakie powinny być idealne meble ogrodowe?

Zdecydowana większość kupujących zwraca uwagę przede wszystkim na elegancję i prezencję wybranego kompletu meblowe. Znacznie mniej kupujących sprawdza jakość, czyli wykorzystane materiały. Współcześnie nowoczesne meble ogrodowe tworzone są z różnych materiałów: litego drewna, lekkiego aluminium, lin polipropylenowych, siatek polietylenowych. Materiały te odznaczają się wysoką odpornością na uszkodzenia i zmienne warunki atmosferyczne, dodatkowo aluminium malowane jest proszkowo, dzięki czemu jest zabezpieczone przed wilgocią i korozją. Wiele mebli dodatkowo jest uzupełnionych o poduszki i siedziska – są one tapicerowane tkaninami o hydrofobowej strukturze, która nie wchłania wilgoci. Szeroki wybór mebli znaleźć można na stronie gardenspace.sk/zahradny-hlinikovy-nabytok.

Funkcjonalne meble aluminiowe – zakup na długie lata!

Nie bez przyczyny nowoczesne meble aluminiowe kupowane są najczęściej – meble te są lekkie, stylowe i  niezwykle trwałe. Projektanci stawiają na niebanalny design, ale również świetne parametry techniczne – meble takie będą dzięki temu cieszyć oczy przez wiele lat. Wśród mebli aluminiowych warto zwrócić uwagę przede wszystkim na krzesła i fotele. Prezentują się ponadczasowo, zapewniają wygodę, będą się też świetnie prezentować ze stołami, w których blaty wykonano z naturalnego drewna. Meble aluminiowe warto odpowiednio zabezpieczyć w czasie zimy – pomogą w tym pokrowce ogrodowe. Nowoczesne pokrowce skutecznie osłonią meble przed osiadaniem kurzu oraz kondensacją wilgoci.

 

 

Comments are closed.