Ad
Ad
Ad
Ciekawe

Stroje kąpielowe maskujące brzuch – sprawdź te modele!

Pinterest LinkedIn Tumblr

Właściwie dobrany strój kąpielowy może wymodelować Twoją sylwetkę. Dzięki niemu zamaskujesz także swoje mankamenty, w tym wystający brzuch. Jaki fason i wzór sprawdzą się wtedy idealnie? Oto polecane modele!

Strój tuszujący brzuszek – jednoczęściowy czy dwuczęściowy?

Dzięki odpowiedniemu strojowi kąpielowemu możesz zmniejszyć wystający brzuszek i wyglądać olśniewająco na plaży lub na basenie. Czy lepiej zdecydować się wtedy na stroje kąpielowe dwuczęściowe, czy jednoczęściowe?

Zarówno jednoczęściowy, jak i dwuczęściowy strój mogą sprawdzić się w zamaskowaniu brzucha. Kluczem jest odpowiedni fason, który pozwoli na wyszczuplenie tej partii ciała.

Jednoczęściowe stroje kąpielowe tuszujące brzuszek

Za pomocą jednoczęściowych strojów kąpielowych bardzo łatwo wymodelujesz brzuszek, ponieważ mogą one zasłonić go i jednocześnie spłaszczyć, by nie był aż tak wystający.

Do wyboru jest wiele modnych modeli w kolorach jednolitych i ze stylowymi wzorami, na przykład w kwiaty lub motywy geometryczne. Aby wyszczuplić brzuch, warto wybrać strój w ciemniejszych barwach, z modelującymi ciało motywami, na przykład pionowymi liniami lub graficznym motywem wcięcia w talii.

Aby odciągnąć uwagę od brzuszka, możesz też wybrać strój z efektownym dekoltem z falbankami lub głębokim wcięciem w kształcie litery V, które będzie idealny do większego biustu.

Dwuczęściowe stroje kąpielowe modelujące brzuch

Sylwetkę można wymodelować także dzięki strojom kąpielowym dwuczęściowym. Na jakie modele warto się zdecydować?

Zdecydowanie najlepszą opcją będą stroje kąpielowe dwuczęściowe z figami z wysokim stanem. Najlepiej poszukiwać modeli, które mają wzmocnienie w przedniej części, na przykład z użyciem podwójnej warstwy materiału, przez co mogą spłaszczyć brzuszek.

Gdy chodzi o kolorystykę, dwuczęściowy strój kąpielowy na wystający brzuch powinien mieć ciemniejszy kolor lub przynajmniej ciemniejszy dół, co pozwala na optyczne wyszczuplenie figury. Kapitalnie sprawdzi się nie tylko czerń, ale także kolory jak granatowy, szmaragdowy czy bordowy.

Szukasz alternatywy? Wybierz tankini!

Na wystający brzuszek świetnie sprawdzi się także tankini – stój kąpielowy z górą w formie dłuższej koszulki oraz dołem w fasonie fig lub szortów.

Najczęściej tankini traktowane są jako stroje kąpielowe dwuczęściowe dzięki długiej górze, ale jednocześnie maskują brzuszek jak stroje jednoczęściowe. To zatem świetny wybór na plażę dla każdej kobiety, która lubi komfort strojów dwuczęściowych, ale nie chce odsłaniać zbyt dużo ciała.

Więcej informacji znajdziesz na stronie strój kąpielowy.

Comments are closed.