Ad
Ad
Ad
Ciekawe

OC nie tylko dla samochodów!

Pinterest LinkedIn Tumblr

Ubezpieczenie OC jest obowiązkowe dla każdego posiadacza pojazdu mechanicznego – zarówno w przypadku samochodów, jak i motocykli, ciężarówek czy autobusów. Niewiele osób wie jednak, że ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej możemy wykupić również poruszając się po mieście w inny sposób. 

Ubezpieczenia miejskie – co to takiego?

Ubezpieczenie miejskie to połączenie OC oraz NNW czyli ubezpieczenia od następstw nieszczęśliwych wypadków w jednym. Ubezpieczenie takie sprawdza się, kiedy po mieści poruszamy się własnym rowerem lub hulajnogą lub też korzystamy z miejskich wypożyczalni tego rodzaju sprzętu. Ubezpieczenie miejskie pozwoli nam na pokrycie szkód wyrządzonych z naszej winy – podpowiadają specjaliści z firmy beesafe.pl. Może to dotyczyć zarysowania lakieru samochodu podczas nieostrożnego manewru na rowerze, ale również uszkodzenia ubrania przechodniów, którzy pojawili się na naszej trajektorii drogi. Ubezpieczenie miejskie to niezwykle wygodne rozwiązanie dla osób aktywnych, które w sposób podwójny pragną dbać o swoje bezpieczeństwo i komfort. Składka ubezpieczenia miejskiego nie jest wysoka, przez co nie nadszarpnie ona stanu naszego portfela. 

Ubezpieczenie OC – dlaczego jest tak ważne?

O ubezpieczeniach odpowiedzialności cywilnej – nie tylko w kwestii samochodu – mówi się dzisiaj coraz więcej. Osoby prywatne wykupują tego typu ubezpieczenia jednocześnie zabezpieczają się przed wszelkimi szkodami, które mogą one sprawić nieumyślnie. Ubezpieczenie OC to wygodne rozwiązanie w przypadku życia w mieście, gdzie o niewielkie szkody nietrudno. Dzięki możliwości dopasowania rodzaju ubezpieczenia do siebie znajdziemy ofertę, która w pełni zaspokoi nasze potrzeby. Ubezpieczenie miejskie możemy zakupić bez wychodzenia z domu – wystarczy wygodny fotel i Internet. 

Comments are closed.

https://telesystem.com.pl/jak-planowane-sa-remonty-drog-i-autostrad-w-polsce/ https://mpfasdpic.org/technorattanowe-rogowki-ogrodowe/ https://bestiae.pl/czas-na-wyjazd-na-zimowisko/