Ad
Ad
Ad
Dom i wnętrze

Funkcjonalne szafy na zamówienie w domach

Pinterest LinkedIn Tumblr

Zarządzanie przestrzenią w domach czy w mieszkaniach okazuje się być trudnym zadaniem. Wiele osób marnuje miejsce, źle dobiera meble. Jednym z lepszych rozwiązań w takiej sytuacji są szafy na zamówienie. Gdzie takie szafy mogą być ustawione? Jak się je tworzy?

Szafy na zamówienie – mebel idealnie dopasowany do potrzeb

Szafy na zamówienie cieszą się olbrzymim zainteresowaniem – są one nie tylko funkcjonalne, ale też mogą być idealnie dopasowane do już wykreowanego wnętrza. Szafy na zamówienie pozwalają na lepsze zarządzanie przestrzenią w domu, ale też na wykorzystanie problematycznych wnęk czy skosów. Szafy na zamówienie sprawią, że pomieszczenie nabierze elegancji i wysokiej estetyki, a wszystkie przedmioty znajdą w niej swoje miejsce. Nie bez znaczenia w przypadku szafy na zamówienie jest też fakt, że można ją zabudować praktycznie pod sufit, co pozwala na uzyskanie maksymalnej ilości przestrzeni do przechowywania. Atutem szafy na zamówienie jest olbrzymia różnorodność w wyborze materiałów i tworzyw. Klienci mogą zadecydować z czego będzie stworzona szafa (płyty meblowe, sklejka, lite drewno), wybrać wykończenie (laminat, lakier, akryl, fornir).

Jak tworzone są szafy na zamówienie?

Szafy na zamówienie tworzone są z najwyższą starannością – mówią projektanci marki Rega Meble z Bielska-Białej, marki specjalizującej się w tworzeniu szaf. Pierwszym krokiem jest oczywiście dokładne wymierzenie przestrzeni, gdzie taka szafa ma powstać. Kolejny etap to określenie przez zamawiającego potrzeb – na tym etapie architekt może wiele podpowiedzieć i wskazać rozwiązania, które okażą się przydatne. Klient wybiera materiały, dekory, kolory, elementy wyposażenia. Po akceptacji projektu do pracy przystępują stolarze. Ostatni etap tworzenia szafy na zamówienie to jej montaż.

 

 

Comments are closed.