Ad
Ad
Ad
Dom i wnętrze

Osłona na taras – elegancka pergola

Pinterest LinkedIn Tumblr

Szukając sposobów na to, aby unowocześnić nasz taras czy ogród warto pomyśleć o pergoli – pergola to nic innego jak nowoczesna osłona na taras, która pozwoli na skuteczne podniesienie poziomu komfortu. Pergole ogrodowe zmienią wystrój miejsca wypoczynkowego, nadadzą mu estetyki i sprawią, że każda chwila na świeżym powietrzu będzie przyjemniejsza. 

Osłona na taras w formie pergoli 

Pergola ogrodowa to konstrukcja wykonana z trwałych materiałów, której zadaniem jest przede wszystkim chronienie nas przed promieniowaniem słonecznym. Osłona na taras w takiej formie pozwoli nam na odpoczynek bez względu na warunki atmosferyczne. Stelaż pergoli stworzony jest z elementów aluminiowych – modułowa budowa sprawia, że pergola jest trwała, a jednocześnie lekka. Na szczycie pergoli znajduje się dach wykonany z aluminiowych lameli – listwy mogą obracać się wokół własnej osi, przez co jako użytkownicy sami decydujemy o tym, ile światła ma wpadać pod pergolę. Osłona na taras pozwoli na skrycie się w cieniu, a kiedy zmieni się pogoda ochroni nas ona przed niespodziewanym deszczem – jest to możliwe po ustawieniu listew w pozycji zamkniętej. Pergola ogrodowa może być uzupełniona o panele boczne – są to panele w formie rolet, które ochronią nas nie tylko przed promieniami słońca czy podmuchami wiatru, ale również przed spojrzeniami przechodniów czy sąsiadów. Panele boczne wykonane są z trwałych materiałów odpornych na ścieranie czy na wnikanie wilgoci.

Osłona na taras – podnieś poziom komfortu!

Stworzenie miejsca wypoczynkowego na tarasie to idealny sposób na relaks – osłona na taras pozwoli nam na relaks blisko przyrody nawet w najbardziej upalne dni. Aluminiowe lamele nie nagrzewają się, przez co w cieniu pergoli panuje przyjemny chłód. Pod pergolą warto ustawić dopasowane do potrzeb meble: sofę narożną, fotele, leżankę. 

Comments are closed.