Ad
Ad
Ad
Ciekawe

Który stół tarasowy drewniany wybrać?

Pinterest LinkedIn Tumblr

Tak, stół tarasowy drewniany stanowi nie lada pokusę dla osób, które są na etapie urządzania swojego kącika na świeżym powietrzu. Nie można kupować jednak byle jakiego produktu, aby nie żałować wcześniej podjętych decyzji. Jaki stół drewniany najlepiej wybrać na świeże powietrze?

Trwały stół tarasowy drewniany

Dobrze, jeżeli ktoś postawi na stół wykonany z drewna egzotycznego. Tak, czynnikiem zaporowym może okazać się cena takiego mebla. Z drugiej strony – czy nie lepiej wybrać z góry czegoś, co będzie miało zdecydowanie lepsze właściwości, a do tego będzie naznaczone dłuższą żywotnością? Przykładem takiego drewna egzotycznego może być stół tekowy. Drewno teakowe cechuje się wysoką zawartością substancji oleistych, dzięki czemu doskonale radzi sobie ono z różnymi warunkami atmosferycznymi. Do tego dostępne w pięknym, miodowym kolorze, na pewno stanie się ozdobą każdego tarasu pod postacią stołu.

A może nie tylko drewno?

Mówi się stół tarasowy drewniany. Czy to oznacza, że musi on być w całości wykonany z drewna? Oczywiście, że nie. Bardzo modne jest połączenie drewna z metalem. Przykładem mogą tu być chociażby stoły wykonane w stylu industrialnym. Tak, duża część osób przekonanych jest, że są to meble, które dedykowane są do wnętrz, ale tak nie jest. Tego typu meble loftowe tworzone są również z myślą o tym, aby stać na dworze. Jeżeli ktoś chciałby znaleźć dla siebie takie ciekawe połączenie, to jak najbardziej powinien skorzystać z takiej modnej inspiracji, które dopasowują się do stylu nowoczesnego. 

Comments are closed.