Ad
Ad
Ad
Dom i wnętrze

Jaki zestaw mebli kuchennych z blatem wybrać?

Pinterest LinkedIn Tumblr

Przeglądając oferty salonów meblowych, ciężko nam tak naprawdę podjąć ostateczną decyzję odnośnie tego, jaki zestaw mebli kuchennych z blatem wybrać dla siebie. Jest tyle ciekawych propozycji, że ciężko wybrać tylko jeden komplet mebli.

Jasny zestaw mebli kuchennych z blatem

W salonach meblowych spotkamy jasne komplety, które można ustawić w kuchni. Ktoś powie, że jest to kolor niepraktyczny, ale tak nie będzie. W szczególności, jeżeli mamy do czynienia z małą kuchnię. Meble w kolorze kawy z mlekiem, jasnego, naturalnego drewna, w kolorze pudrowym różowym, itd., korzystnie wpłyną na optyczne powiększenie całego wnętrza. Mówiąc o kolorach jasnych nie trzeba mieć od razu na myśli bieli, jak wiele osób tak robi. Tak naprawdę jasnych odcieni mamy bardzo wiele i każda osoba może otrzymać meble do kuchni w wybranym przez siebie odcieniu. 

Kuchnia w ciemnych kolorach

Jedną z najmodniejszych propozycji w ostatnich czasach, to kuchnia urządzona w ciemnym kolorze. Tak, może nie jest to zbyt popularny motyw, ale za to jaki oryginalny. Przykładowo – czarny zestaw mebli kuchennych z blatem można dopasować do białych ścian, tworząc bardzo ciekawy efekt wizualny. Można równie dobrze zdecydować się na nieco mniej ciemności, pod postacią mebli granatowych, czy też brązowych. W szczególności ten drugi kolor – brąz – jest często spotykanym, chociażby z tego względu, że idealnie pasuje on do kuchni urządzonej w stylu tradycyjnym z pięknie wykonanymi zdobieniami na frontach mebli kuchennych. 

Comments are closed.

https://gardenogrody.pl Mała łazienka – inspiracje https://benkanejohns.com/okna-grafitowe-odwaz-sie-na-kolor/